Strafor Fİyatları

Strafor Şİşe Koruma

250 ml Cam Şişe Strafor Kesim

250 ml Cam Şişe için strafor kesim yapıyoruz.

500 ml Cam Şişe Strafor Kesim

500 ml Cam Şişe için strafor kesim yapıyoruz.

750 ml Strafor Şişe Kesim

750 ml Cam Şişe için strafor kesim yapıyoruz.

1000 ml Strafor Şişe Kesim

1000ml Cam Şişe için strafor kesim yapıyoruz.

Strafor Teneke Koruma

1 LT Teneke Strafor Kesim

1 lt Teneke Kutu için strafor kesim yapıyoruz.

2 LT Teneke Strafor Kesim

2 lt Teneke Kutu için strafor kesim yapıyoruz.

3 LT Teneke Strafor Kesim

3 lt Teneke Kutu için strafor kesim yapıyoruz.

5 LT Teneke Strafor Kesim

5 lt Teneke Kutu için strafor kesim yapıyoruz.

Strafor Kavanoz Koruma

425 cc Kavanoz Strafor Kesim

425 cc kavanoz için strafor kesim yapıyoruz.

500 cc Kavanoz Strafor Kesim

500 cc kavanoz için strafor kesim yapıyoruz.

660 cc Kavanoz Strafor Kesim

660 cc kavanoz için strafor kesim yapıyoruz.

720 cc Kavanoz Strafor Kesim

720 cc kavanoz için strafor kesim yapıyoruz.

1000 cc Kavanoz Strafor Kesim

1000cc kavanoz için strafor kesim yapıyoruz.

Makİne Parçası Koruma

Plastİk Buz Aküsü, Jel buz aküsü

Strafor fiyatları ihtiyaç sahiplerinin en merak ettiği konulardan birisi. Strafor köpük kutu tüm ürünlerin koruması için kullanılacak bir korumadır. Köpük strafor ile etrafı çevrelenen ürünlerinizin kargolama esnasında veya taşıma esnasında herhangi bir zarar görmemesi için kullanılan çok amaçlı koruma sistemlerinden birisidir. Soğuk zincir taşıma şirketleri için de oldukça kolay bir yöntem olan bu kutular poliüretan köpük olduğu için oldukça hafiftir. Yalıtım için oldukça kullanışlı bir üründür. Yalıtım malzemesi olarak çokça tercih edilen strafor yazın sıcak havayı içeri almazken soğuk havayı dışarı bırakmaz, kışında soğuk havanın içeri girmesinde sıcak havanın da dışarı çıkmasında bir bariyer olur ve yazın serin kışın da sıcak bir ortama sahip olursunuz. Strafor duvar kaplama ile binanın dış cephesi mantolanırsa içeri ve dışarının hava sirkülasyonu engellenir ve yalıtım sağlanmış olur. Birçok binanın yalıtım malzemesi olan yalıtım köpüğü ihtiyacı vardır. Meva Ambalaj istenilen ölçü ve boyutlarda kesim yapmaktadır. Verdiğiniz ölçü ve boyutlara göre istediğiniz modelde strafor kutu ihtiyacınız size özel fiyatlarla Meva Ambalaj’da! 

Köpük Fiyatları 

Strafor Köpük Fiyatları, sizlerin istediğiniz ölçü ve ebatlar üzerine kesimi yapılan strafor köpük kutu ürünleri köpük fiyatları kesilen ürün adetine, ölçülere ve modele göre belirlenir. Fiyat belirlenirken dikkat edilen unsurlar bunlardır. Sizlere özel uygun fiyatlarla Meva Ambalaj’da. Ankara da hizmet veren Meva Ambalaj 20 yılı aşkın tecrübesi ile köpük kutu üretiminde, tavan köpüğü üretimin de olan tecrübesi ile sizlere oldukça kaliteli ürünler çıkarır ve bu strafor ile istediğiniz ürünü istediğiniz yere zarar görmeden, hasar almadan ulaştırmanız mümkündür. Köpük Kutu ile et ve et ürünleri, yoğurt, peynir, balık, tavuk, kırmızı et ve her türlü taşıyacağınız bozulabilir soğuk zincir ürünlerinin taşımasında içerisine yerleştireceğiniz buz aküsü, jel buz aküleri yerleştirerek uzun süreli soğuk tutabilirsiniz. Strafor poliüretan köpük malzemesinden yapıldığı için kutu içerisinde havayı sirküle etmez ve soğuk havayı içeri hapseder uzun süreli soğuk tutar ve soğuk koruma sağlar.  

Porselen köpük koruması, kupa strafor köpük koruma gibi ürünleri de üretmekte olan Meva Ambalaj hediyelik eşyaları, kırılabilir, çizilebilir tüm ürünlerin tam korumasını amaçlayarak birçok modele sahip strafor üretmektedir. Meva Ambalaj ile size özel fiyatlarla ürünlerinizin tam korunmasının keyfini çıkarın!