Strafor Köpük Kutu

Strafor Köpük

Strafor köpük kutu birçok sektörün vazgeçilmez koruma ürünüdür. Soğuk taşıma zinciri, makine üreticileri, sağlık sektörü ve daha birçok işletme için koruma ürünü olan eps kutular ihtiyaca özel kesim yapılmaktadır.

Porselen tabak, kupa korumasında da kullanılan bu ürünler tam koruma sağlar ve güvenle müşterilerinize gönderim yapabilirsiniz. Kırılacak, çizilecek ve zarar görebilecek olan ürünleriniz için tam koruma imkânı sunar. Strafor ambalajın son zamanların en çok tercih edilen koruma ürünü haline gelmesinin nedeni ürüne tam koruma sağlaması ve uzun süreli sıcak veya soğuk tutabilme imkânı sunması.

Soğuk taşıma zinciri için kutu içerisine yerleştirecekleri jel buz aküsü ile uzun süreli soğuk koruma yapabilirler. Balık koruması, et ve tavuk koruması, süt ve süt ürünleri koruması, kan tüpü koruması, kupa bardak koruması için verdiğiniz ölçü ve adet miktarına göre toptan köpük kutu imalatı yapan Meva ambalaj firmasıdır.  

Toptan Strafor Köpük Kutu 

Toptan strafor köpük kutu toptan alımlarda uygun fiyatlı olur. Toptan alımlarda tek tek alınmasında göre daha uygun fiyatlara gelir. İstediğin ölçü, kalıp ve adete göre strafor kesim yapılıp teslim edilir. Toptan buz aküsü ve strafor dolgu köpük üretimi de bulunmaktadır. İsteğinize özel fiyatlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Strafor Kesim 

Strafor kesim hizmetimizle farklı sektörlere hitap eden strafor ambalaj köpük kutu makine ve makine parçası koruma straforları üretiriz. Kan tüpü korumada, beyaz eşya korumasında ve birçok farklı sektörde koruma amacı ile kullanılır. Özel kesim strafor köpükler ürünlerinizin boyutu, ölçüsü ve şekline göre özel kesim yapılır.

Strafor ambalaj üreticisi Meva Ambalaj sizlerin görüşlerini de alarak size uygun bir strafor koruma stratejisi ile ürünleriniz için tam koruma strafor ambalajı çözüme sunar. Strafor köpük ile koruyabileceğiniz ürünler cam kavanozcam şişeporselen strafor koruma, cam kupa ve gıda ürünleri olabilir. Gıda satıcısı için de buz aküsü ile soğukta korunması gereken gıdaların bozulmadan gönderimini sağlar. Köpük kutu içerisine yerleştireceğiniz buz aküleri ile saklanması gereken balık, et, süt ve süt ürünleri için jel buz aküsü ile koruma sağlayabilirsiniz. Meva Ambalaj Strafor Balık kutusu, sağlık sektöründe tüp koruma strafor kutusu, makineleriniz için makine ve makine parçası koruma, dolgu köpük, zeytinyağı teneke strafor köpük, ihtiyacınıza yönelik tüm strafor köpük kesim ve daha birçok strafor ürün koruması ile hizmet vermektedir. Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.    

Strafor Köpük Fiyatları 

Strafor köpük fiyatları istediğiniz boyutlar ve adetine göre değişim gösterir. Meva Ambalaj olarak istediğiniz boyutlarda köpük kutu imal ediyor ve sizlere sunuyoruz. İhtiyacınız olan strafor köpük kutular için bizlere ulaşabilirsiniz. Birçok farklı sektör tarafından ihtiyaç duyulan straforlar tam koruma sağlar. Cam kavanozlarınızı, teneke kutularınızı, cam şişelerinizi ve özel tasarım ürünlerinizi müşterilerinize tek parça ve sağlam bir şekilde ulaştırmanızı sağlar. Güvenli alışverişi için birebir olan strafor kutu imalatı ürününüze özel kesim yapılır. Et ve balık ürünleri için de tercih edilen strafor kutu içerisine yerleştirilen buz aküleriyle ürünleri bozulmadan ulaştırmak mümkündür. Strafor kutu Ankara ve birçok ilimize ihtiyaçlarına uygun strafor kutu imal ediyoruz.  Strafor köpük fiyatları birçok sebepten dolayı farklılık göstermektedir. Bu farklılıklara boyut ve kesim zorluğu örnektir. Ürününüzün boyutuna göre üretilen köpük kutu ürünü korur ve müşterinize sağlam bir şekilde ulaştırırsınız. 

 Kavanoz Ambalajı 

Ülkemizde en çok kullanılan ürünlerden biri olan kavanozlar için tam koruma sağlayacak olan kavanoz ambalajı üretimi yapılmaktadır. 425 cc kavanozlarda, 500 cc kavanozlarda, 660 cc kavanozlarda, 720 cc kavanozlarda, 1000 cc kavanozlarda strafor koruma üretimi yapıyoruz. Bizimle iletişime geçip istediğiniz ölçü ve adet bildirimi yaparak size özel fiyatları öğrenebilirsiniz. Cam kavanozlarınıza özel strafor köpük koruma sistemleri hazırlıyoruz, şişenizin taban ve tavan hacimlerini dikkate alarak sizin için en uygun köpük ambalaj kavanoz strafor koruma çözümleri üretiyoruz. Sevkiyat sırasında zarar görmeyen ürünleriniz müşteri memnuniyeti için en önemli unsurlardandır. Cam kavanoz Koruma çözümlerinde en doğru adres Meva Ambalaj. Siz de ürünlerinizi Meva Strafor Cam kavanoz Koruma sistemleriyle kargolayın, içiniz rahat etsin. 

Kapaklı Strafor Köpük Kutu 

Kapaklı Strafor Köpük kutular birçok farklı ürün için kullanılabilir. 0.5 kg 30 kg arası enjeksiyon baskı kapaklı strafor köpük kutu ile güvenle taşıma sağlayın. Strafor köpük ile tam koruma sağlayabilirsiniz. Böylece ürünlerinizi sağlam ve hasar almadan müşterilerinize gönderebilirsiniz.

Strafor Köpük Kutu Nerede Satılır? 

Meva ambalajda satılır. Sizlerin isteği doğrultusunda istediğiniz şekilde işlem kesim yapılır. Ankara strafor kutu imalatçısı Meva Ambalaj Türkiye’nin her yerine strafor köpük imalatı yapmaktadır. Toptan strafor kutu satışı yapan Meva ambalaj uygun fiyatlı olup kalitesinden ödün vermez.  Buz Aküsü ve strafor dolgu köpük üretimi de yapmaktayız. Sizler için özel fiyatları öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.  

Strafor Şİşe Koruma

250 ml Cam Şişe Strafor Kesim

250 ml Cam Şişe için strafor kesim yapıyoruz.

500 ml Cam Şişe Strafor Kesim

500 ml Cam Şişe için strafor kesim yapıyoruz.

750 ml Strafor Şişe Kesim

750 ml Cam Şişe için strafor kesim yapıyoruz.

1000 ml Strafor Şişe Kesim

1000ml Cam Şişe için strafor kesim yapıyoruz.

Strafor Teneke Koruma

1 LT Teneke Strafor Kesim

1 lt Teneke Kutu için strafor kesim yapıyoruz.

2 LT Teneke Strafor Kesim

2 lt Teneke Kutu için strafor kesim yapıyoruz.

3 LT Teneke Strafor Kesim

3 lt Teneke Kutu için strafor kesim yapıyoruz.

5 LT Teneke Strafor Kesim

5 lt Teneke Kutu için strafor kesim yapıyoruz.

Strafor Kavanoz Koruma

425 cc Kavanoz Strafor Kesim

425 cc kavanoz için strafor kesim yapıyoruz.

500 cc Kavanoz Strafor Kesim

500 cc kavanoz için strafor kesim yapıyoruz.

660 cc Kavanoz Strafor Kesim

660 cc kavanoz için strafor kesim yapıyoruz.

720 cc Kavanoz Strafor Kesim

720 cc kavanoz için strafor kesim yapıyoruz.

1000 cc Kavanoz Strafor Kesim

1000cc kavanoz için strafor kesim yapıyoruz.

Makİne Parçası Koruma

Plastİk Buz Aküsü, Jel buz aküsü