Strafor Şİşe Koruma

Şişe Strafor Köpük Kutu

Strafor Şişe Koruma Parfüm, krem şişesi köpük strafor koruma, zeytinyağı şişesi strafor koruma gibi pek farklı boy ve ebatlarda şişe türüne kırılma ve çatlamaya karşı koruma sağlıyoruz. Ürününüze özel çözümler üretebilir, ihtiyaçlarınıza en doğru şekilde karşılık verecek strafor köpük koruma sistemlerini ürünleriniz için hızla üretir ve teslimatını sağlarız. Siz de cam ürünlerinizin sevkiyatını sağlarken oluşabilecek zararları en sağlıklı yoldan Meva’yla önleyebilirsiniz.  Meva Ambalaj ile ürünlerinize tam koruma sağlayıp müşterilerinizi memnun edebilirsiniz. Eps kutular ile uzun süreli soğuk tutabilme özelliği vardır. Kutu içerisine yerleştireceğiniz buz aküleri ile soğuk zincir gıda ürünlerini bozulmadan istediğiniz yere ulaştırabilirsiniz. Kırılacak, çizilecek, hasar alacak ürünler için birebir koruma imkânı sunan strafor köpükler EPS strafor kesim olarak adlandırılır. Olukça hafif olan bu ürün içerisinde bulundurduğu ürünün dışarı ile temasını keser ve ısı alışverişini önler. Soğuk zincir taşımalarda içerisine yerleştireceği buz aküsü ile uzun süreli soğuk koruma yapabilir. Büyük eşya, beyaz eşya ve yükte ağır pahada ağır olan birçok ürünü korumak için de kullanılan bu ürünlerin birçok kullanım alanı vardır. Toptan strafor köpük siparişleri ile daha uygun fiyatlı alışveriş imkânı bulunur. Sizlere özel fiyat teklifimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.  

Özel Strafor Kesim verdiğiniz ölçüler doğrultusunda istediğiniz adet ölçüsünde toptan strafor köpük kutu üretimi yapılmaktadır. Size özel teklifler için bizimle iletişime geçin. 

Strafor Köpük Fiyatları 

Fiyatlar belirlenirken fiyatlara etki eden birçok unsur vardır. Bu unsurlardan biri de ürün adeti, kesim yapılacak ürün modelidir. Strafor Şişe Koruma ve birçok koruma sistemi ile hizmet vermeye devam ediyoruz. Sizler için özel fiyat tekliflerimizi öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Strafor 250 ml Şişe Kesim

250 ml ürünleriniz için strafor kesim yapıyoruz.

Strafor 500 ml Şişe Kesim

500 ml ürünleriniz için strafor kesim yapıyoruz.

Strafor 750 ml Şişe Kesim

750 ml ürünleriniz için strafor kesim yapıyoruz.

Strafor 1000 ml Şişe Kesim

1000ml ürünleriniz için strafor kesim yapıyoruz.

Ürünler