Strafor Makİne ve Makİne PArçaları koruma

Özel Strafor Kesim 

Strafor Makine ve Makine Parçaları Koruma En değerli ürünlerinizden biri olan makine ve teçhizatını özenle korumaktadır. Büyük ve özel parçalarınız için sevkiyat sırasında kırılmasını önler.  Meva Ambalaj ile ürünlerinize tam koruma sağlayıp müşterilerinizi memnun edebilirsiniz. Eps kutular ile uzun süreli soğuk tutabilme özelliği vardır. Kutu içerisine yerleştireceğiniz buz aküleri ile soğuk zincir gıda ürünlerini bozulmadan istediğiniz yere ulaştırabilirsiniz. Birçok farklı sektöre hitap eden strafor köpük kutu modelleri istediğiniz şekilde düzenlenir ve tek bir paket ve çoklu paketler içerisinde saklayabilirsiniz. Büyük eşyalarda ve cam ürünlerde kırılmasını, çizilmesini ve zarar görmesini engelleyecek ürünün boyutunda kesilen kutular ile tam koruma sağlayabilirsiniz. Özel Kesim seçeneği ile istediğiniz boyutlarda ürünlerinizin zarar görmeyecek şekilde korumasını sağlayabilirsiniz. Makineler ve makine parçaları oldukça değerli ürünlerdir. Bu ürünlerin korumasını Strafor Makine Koruma ile rahatlıkla yapabilir güvenle makine parçalarınızı taşıyabilirsiniz.

Özel Strafor Kesim verdiğiniz ölçüler doğrultusunda istediğiniz adet ölçüsünde toptan strafor köpük kutu üretimi yapılmaktadır. Size özel teklifler için bizimle iletişime geçin. 

Strafor Köpük Fiyatları 

Fiyatlar belirlenirken fiyatlara etki eden birçok unsur vardır. Strafor Köpük Kutu Fiyatlarında bu unsurlardan biri de ürün adeti, kesim yapılacak ürün modelidir. Birçok farklı modele sahip olan strafor kutu modelleri sitemizde birçok farklı görsel ile dikkat çekilmiştir. Görsellerdeki ürün modellerimiz hakkına fikir sahibi olmak için bizimle iletişime geçebilir, sizler için özel fiyat tekliflerimizi öğrenmek için de bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Ürünler