Buz Aküsü

2021 yılında üretimine başladığımız Buz Aküsü, üretimimizin büyük kısmı yurt dışına ihraç edilmektedir. Çeşitli boy ve ebatlarda yapılan üretilebilir. Teknik olarak buz aküsünün erime süresi taşıma torbasına ve hava durumuna göre değişiklik göstermektedir. Çok çeşitli alanlarda kullanılmaktadır. Yiyeceklerin ve içeceklerin soğuk tutulmasında yardımcı olur. Yıllardan beri ilaç sanayisinde kullanılmasına rağmen son yıllarda son kullanıcılar da oldukça benimsemiştir. Bu sayede de reklam, pazarlama amacıyla kullanıma uygundur. Örneğin strafor kutu ile beraber kurban bayramlarında sık kullanılır. Pikniğe giderken et, içecek gibi gıda ürünlerinde kullanılır. İlaç sanayinde özellikle aşılarda nakliye sırasında bolca kullanılmaktadır. Kendisinin bir soğutucu değil, soğukluğu korumaya devam ettiren bir ürün olduğunu, soğuk zinciri devam ettirmeye devam eden ürün olduğunu unutmamak gerekiyor.

  • Buz aküsünü kullanmaya başlamadan önce en az 24 saat önce dondurucuda tutulması gerekir.
  • Daha uzun süreli kullanım için fiziksel hasarlara karşı titiz davranınız. Özellikle kutu gibi bir yerlere sıkıştırarak fazla baskı uygulamayın.
  • Tekrar tekrar kullanılabilir.
  • Direk güneş ışığına maruz bırakmayın.

Buz Kaseti, Soğutucu Buz Jeli, ve Plastik Buz Jeli olarak adlandırılmaktadır. Meva  Ambalaj İçindeki özel kimyasalı ile mavi bir renk alan Soğutucu Jeldir.

Buz Kaseti Nerelerde Kullanılır ?

Buz Kaset özellikle Eczaneler de kullanılmaktadır. İlaç ve Aşı taşımasın da kullanıma uygundur.

Buz Jeli Kullanım Alanları Nelerdir ?

Çok Geniş Bir Kullanım Alanına sahiptir. Jel Buzlarının uzun dayanımı ve geç erimesi sayesinde çok tercih edilmektedir. Özellikle Gıdaların taşınmasın da kullanılmaktadır. Yerli Üretim Yaptığımız Meva Buz Aküleri her türlü strafor kutu ve Taşıma Çantaların da boy ve ebat olarak rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Buz Aküsü Fiyatları 

Buz aküsü fiyatları güncel olarak değişmektedir. İstediğiniz adet için bizimle iletişime geçerek size özel fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.  

Ürünler