Strafor Köpük Fİyatları

Strafor Şİşe Koruma

250 ml Cam Şişe Strafor Kesim

250 ml Cam Şişe için strafor kesim yapıyoruz.

500 ml Cam Şişe Strafor Kesim

500 ml Cam Şişe için strafor kesim yapıyoruz.

750 ml Strafor Şişe Kesim

750 ml Cam Şişe için strafor kesim yapıyoruz.

1000 ml Strafor Şişe Kesim

1000ml Cam Şişe için strafor kesim yapıyoruz.

Strafor Teneke Koruma

1 LT Teneke Strafor Kesim

1 lt Teneke Kutu için strafor kesim yapıyoruz.

2 LT Teneke Strafor Kesim

2 lt Teneke Kutu için strafor kesim yapıyoruz.

3 LT Teneke Strafor Kesim

3 lt Teneke Kutu için strafor kesim yapıyoruz.

5 LT Teneke Strafor Kesim

5 lt Teneke Kutu için strafor kesim yapıyoruz.

Strafor Kavanoz Koruma

425 cc Kavanoz Strafor Kesim

425 cc kavanoz için strafor kesim yapıyoruz.

500 cc Kavanoz Strafor Kesim

500 cc kavanoz için strafor kesim yapıyoruz.

660 cc Kavanoz Strafor Kesim

660 cc kavanoz için strafor kesim yapıyoruz.

720 cc Kavanoz Strafor Kesim

720 cc kavanoz için strafor kesim yapıyoruz.

1000 cc Kavanoz Strafor Kesim

1000cc kavanoz için strafor kesim yapıyoruz.

Makİne Parçası Koruma

Plastİk Buz Aküsü, Jel buz aküsü

Strafor Köpük 

Strafor Köpük Fiyatları birçok farklı ürüne koruma kutu olarak kullanılabilecek ve sizlerin müşterilerinize güvenli alışverişin tadını çıkarmasının keyfini çıkarın. Kırılabilecek, çizilebilecek ve hasar görebilecek ürünlerinizi korumaya alın. Eps hammaddesinden de elde edilen Köpük straforlar paketleme ve ambalaj sanayinde de kullanılmaktadır. Kırılabilecek ve Çizilebilecek ürünlerin emniyete alınması için eşsiz bir üründür. Birçok farklı sektör tarafından ihtiyaç duyulan köpük strafor ihtiyacınıza yönelik özel kesimler de yapılmaktadır. Sizler için özel olarak fiyatlandırmalar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.  

Strafor Köpük kutu ile bir yerden bir yere taşınacak olan gıda ürünleri içinde köpük kutu içerisine yerleştireceğiniz buz aküsü ve jel bu aküsü ile gıdalarınızı soğuk ortamda bozulmadan taşıyabilirsiniz. 

Strafor Cam kavanoz koruma, köpük strafor teneke koruma ve cam şişe koruması gibi istediğiniz ölçülerde özel kesim yaparak ürünleriniz için tam koruma sağlıyoruz.  

Güvenle taşımak ve tam koruma için köpük strafor kutu imalatçısı Meva Ambalaj sizinle size özel teklifler için bizimle iletişime geçin… 

Strafor Kutu Fiyatları 

Strafor Köpük Fiyatları birçok sebepten dolayı değişmektedir. Birçok farklı alan da kullanılan strafor kutular aynı zamanda çok iyi bir koruma sistemidir. Kırılabilecek, çizilebilecek yani hasar görebilecek ürünleriniz için birebir bir koruma sistemidir. Strafor Kutu Fiyatları istenen ölçülere, adete ve güncel olarak değişmektedir. Cam kavanoz, teneke yağ kutusu, cam şişe ve balık koruma kutusu, jel buz aküsü ve birçok strafor kutu ürünleri ile hizmet veren Meva Ambalaj firması ile ürünlerinizi güvenle taşıyın. 

Strafor Köpük Modelleri 

Strafor Köpük modelleri korunacak ürüne göre şekil değiştirmektedir. İstenilen ölçülerde kesim yapılır ve ürün için tam koruma sağlanır.  

Köpük strafor fiyatları istenilen ölçüye, adete ve güncel olarak değişmektedir. Size özel teklifler için bizimle iletişime geçmeyi unutmayın… Strafor Köpük Modelleri, Strafor Köpük Fiyatları 

 

Strafor Köpük Koruma kutusu yapan Meva Ambalaj Firmasıdır. Özel Kesim Makine parçalarınıza ve cam kavanozlar için üretim yapmaktadır. Birçok farklı sektör için kullanılan strafor köpükler ile ürünüzü koruma altına alın. Kupa Strafor Koruma ile hediye için birebir olan kupaları koruma altına alın. Et ve balık koruması için strafor köpük kutu içerisine buz aküsü yerleştirerek ürününüzü bozulmadan adrese teslim edebilirsiniz. Strafor Köpük Koruma kutusu ile ürünlerinizi korumaya alın. Kırılabilecek veya çizilebilecek ürünleriniz için birebir olan strafor köpük koruma istediğiniz boyutlarda imal edilebilir. Ürününüze uygun özel kesim yapılabilir. Böylece müşterilerinize ürünü kırılma veya çizilme korkusu olmadan rahatlıkla gönderebilirsiniz. İsteklerinize göre bize ulaşıp detaylı bilgi alabilirsiniz.

Köpük Kutu İmalatı

Eps hammaddesin de elde edilen Köpük straforlar paketleme ve ambalaj sanayinde de kullanılmaktadır. Kırılabilecek ve Çizilebilecek ürünlerin emniyete alınması için kullanılır.

Strafor kutu cihazların dış etkenlerden korunması ve her hangi bir dış darbeden korur. Özelikle Taşınma esnasında yada kargolama da özellikle kullanılmaktadır.

Meva Ambalaj olarak cihazlarınız, makine ekipmanları, Kupa ve Kırılacak Kavanoz vs. tüm ürülere tam uyumlu üretim yapmaktadır.

Strafor Köpük Kutu imalatı için bizi arayınız.

 Strafor Koruma Fiyatları

Cam kavanoz, Cam Şişe, Kupa ve zeytinyağı teneke koruma konusun da uzman firmamızla emrinizdeyiz. Straforlar cam şişelerinize tam uyacak şekilde CNC tezgahımızda üretilmektedir. Hassas üretimimiz sayesinde ürettiğiniz sıvı ürünlerin hiç bir zarar görmeden kargoyla müşterinizi gönderebilirsiniz.