Strafor Kupa Koruma

Strafor Kesim Köpük Kutu

Strafor Kupa Koruma Kutusu Müşterilerinizin hediye etmek için aldığı veya kendileri için aldığı kupaları müşterilerinize herhangi bir hasar alamadan ulaştırmanız için kesin çözüm strafor kupa bardak korumadır. Meva Ambalaj bu çözüme sizi kolaylıkla ulaştırı. Strafor Kupa Bardak Koruma Kutusu fiyatlarını öğrenmek için bize ulaşın.

Ürününüz her ne olursa olsun, taşıma, koruma süreçlerinde ihtiyacınız olan özel üretim strafor köpük koruma sistemlerinde Meva Ambalaj kalitesiyle içiniz rahat, farklı hacimlerde ve şekillerdeki ürünlerinizi özel kesim strafor köpük çözümleriyle koruyoruz, müşterilerinize ürünlerinizi sağlıklı ve kolay bir şekilde teslim etmenin en kolay yolu strafor köpük korumada Meva uzmanlığı. Geniş ve işlevsel makine parkuru, uzman personeli ve hızlı, güvenli ve dürüst çalışma prensibiyle ürünlerinize özel strafor köpük kutu çözümleri.

 Meva Ambalaj ile ürünlerinize tam koruma sağlayıp müşterilerinizi memnun edebilirsiniz. Eps kutular ile uzun süreli soğuk tutabilme özelliği vardır. Kutu içerisine yerleştireceğiniz buz aküleri ile soğuk zincir gıda ürünlerini bozulmadan istediğiniz yere ulaştırabilirsiniz.

Özel Strafor Kesim verdiğiniz ölçüler doğrultusunda istediğiniz adet ölçüsünde toptan strafor köpük kutu üretimi yapılmaktadır. Size özel teklifler için bizimle iletişime geçin.

 

Ürünler