Strafor Mantolama Sİstemlerİ

Strafor Plaka Kesim  

Strafor Mantolama sistemleri, uygulandığı ortam içerisindeki ısıyı dışarıdaki ısıdan korumayı amaçlayan sistemlerdir. Uygulandığı ortamda dışarı ile ısı alışverişini engeller ve ısı kaybının önüne geçer. Strafor köpük ile ısıyı korumak oldukça kolaydır. EPS kesim kutular ürün korumada da birebir ürünlerdendir. Kapaklı strafor köpük kutu içerisine yerleştireceğiniz ürününüzü herhangi bir hasar almadan müşterinize teslim edebilirsiniz. Ankara da Strafor Kesim ile ihtiyacınıza yönelik koruma sistemlerini istediğiniz şekilde, istediğiniz ölçüde ve adette göre kesim yapılır. Meva Ambalaj ile ihtiyacınız olan tüm koruma sistemleri sizlere özel fiyatlarla. Karbonlu strafor plaka diğer yalıtım köpüklerine göre oldukça performanslı bir üründür. Strafor plaka ile ısı yalıtımı yapmak enerji tasarrufu içinde oldukça önemlidir. Isı yalıtımına sahip olmayan binalar ısı yalıtımına sahip binalara göre zor ısınır ve gereğinden fazla enerji tüketirler.  

 

Kapaklı Strafor Köpük Kutu

Kapaklı strafor köpük kutu ile soğuk zincir taşıma oldukça kolay ve rahattır. Strafor kutular ısı korumasında oldukça başarılı ürünlerdir. Kapağını kapattığınızdan sonra içerinin dışarı ile olan hava akışını keser böylece içeriyi uzun süreli soğuk tutabilir. Kutu içerisine yerleştireceğiniz buz küpleri, buz aküsü, jel buz aküsü ile uzun süreli koruma sağlanır. Balık kutusu, kırmızı et ve beyaz et, süt ve süt ürünleri bu ürünleri istediğiniz yere bozulmadan götürebilirsiniz. Soğuk zincir firmalarının en çok tercih ettiği koruma sistemleri arasında yer alan köpük kutu özel kesim ile istediğiniz şekilde kesilebilir. 

Strafor Köpük Fiyatları  

Strafor köpük Fiyatları belirlenirken fiyatlara etki eden birçok unsur vardır. Bu unsurlardan biri de ürün adeti, kesim yapılacak ürün modelidir. İsteklerinize göre yaptığımız kesim işleminde özenle çalışıyor sizler için en iyi koruma sistemlerini yapıyoruz. Strafor Mantolama Ankara Isı yalıtımında en çok kullanılan strafor plaka üretiminde özenle ve dikkatle çalışıyoruz. Birçok farklı modele sahip olan strafor kutu modelleri sitemizde birçok farklı görsel ile dikkat çekilmiştir. Görsellerdeki ürün modellerimiz ve Strafor mantolama sistemleri hakkına fikir sahibi olmak için bizimle iletişime geçebilir, sizler için özel fiyat tekliflerimizi öğrenmek için de bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Strafor Şİşe Koruma

250 ml Cam Şişe Strafor Kesim

250 ml Cam Şişe için strafor kesim yapıyoruz.

500 ml Cam Şişe Strafor Kesim

500 ml Cam Şişe için strafor kesim yapıyoruz.

750 ml Strafor Şişe Kesim

750 ml Cam Şişe için strafor kesim yapıyoruz.

1000 ml Strafor Şişe Kesim

1000ml Cam Şişe için strafor kesim yapıyoruz.

Strafor Teneke Koruma

1 LT Teneke Strafor Kesim

1 lt Teneke Kutu için strafor kesim yapıyoruz.

2 LT Teneke Strafor Kesim

2 lt Teneke Kutu için strafor kesim yapıyoruz.

3 LT Teneke Strafor Kesim

3 lt Teneke Kutu için strafor kesim yapıyoruz.

5 LT Teneke Strafor Kesim

5 lt Teneke Kutu için strafor kesim yapıyoruz.

Strafor Kavanoz Koruma

425 cc Kavanoz Strafor Kesim

425 cc kavanoz için strafor kesim yapıyoruz.

500 cc Kavanoz Strafor Kesim

500 cc kavanoz için strafor kesim yapıyoruz.

660 cc Kavanoz Strafor Kesim

660 cc kavanoz için strafor kesim yapıyoruz.

720 cc Kavanoz Strafor Kesim

720 cc kavanoz için strafor kesim yapıyoruz.

1000 cc Kavanoz Strafor Kesim

1000cc kavanoz için strafor kesim yapıyoruz.

Makİne Parçası Koruma

Plastİk Buz Aküsü, Jel buz aküsü