Strafor Ambalaj

Strafor Ambalaj kutular birçok sektörün göz bebeği halinde geldi. Taşıma bir yerden bir yere gönderme kargolama işlemi arttıkça ürünü korumasını arttırmak için tercih edilen bu ürün ürünleriniz için tam koruma sağlar. Özel kesim yapıldığında da ürünün tam ölçülerine göre kesileceği için ürüne tam koruma sağlar. Eps kesim strafor köpükler beyaz eşya işletmecilerinin vazgeçilmez koruma ürünüdür. Beyaz eşya satıcıları yükte ve pahada ağır olan ürünlerdir. Bu ürünler için yeterli koruma sağlanması gerekir. Ezik, çizik ve kırık oluşabilecek ürünler olduğu için tam koruma sağlanmalıdır. Strafor köpükler ile bu koruma sağlanır.  

Strafor Köpük kutuların soğuk havayı uzun süreli koruması sebebi ile soğuk zincir taşımacılığında da en çok tercih edilen ürünlerdendir. Soğuk zincir koruma da balık koruma, süt ve süt ürünleri koruma, kırmızı et – beyaz et koruma da içerilerine yerleştirilecek buz aküleri ile uzun süreli soğuk koruma sağlanabilir. Buz aküleri soğuk taşıma için oldukça işe yarar ürünlerdir. Eps kesim kutular hava almadığı için dışarıdan hava almaz böylece kutu içerisindeki ısı korunmuş olur. Isı akışı olmadığı için kutu içerisindeki besinleri uzun süre koruyabilirsiniz.  

 

Strafor Köpük Soğuğu Ne Kadar Muhafaza eder? 

Köpük kutular içerisine hava almadığı için uzun süreli koruma sağlar. Bu ürünler soğuk havayı oldukça uzun sürekli muhafaza eder. Soğuk tutmak istediğiniz tüm ürünleri içerisine buz aküsü ekleyerek 72 saate kadar soğuk tutabilirsiniz. Pikniğe giderken içerisinde bozulmasını istemediğiniz veya soğuk tutmak istediğiniz köfte, su, sucuk, tavuk eti ve benzeri ürünleri saklamanız kolaylaşır. Bu kutular ile piknikte, uzun yolda, tatilde istediğiniz her yerde soğuk içeceğe, dondurmaya ulaşabilirsiniz. Uzun süreli koruma için bu ürünleri tercih edebilirsiniz. 

Özel Kesim Strafor Fiyatları 

Özel kesim strafor kutular sizin verdiğiniz ölçülere, istediğiniz kesim şekline göre belirlenir. Örneğin korumak istediğiniz bir kupanız mı var kupa ölçüsüne uygun strafor kupa koruma kesimi yapılmaktadır. Zeytinyağı teneke kutu koruma, cam kavanoz koruma, cam şişe koruma ve porselen koruma kesimleri yapılmaktadır. Sizlerin verdiği ölçüler ve adede bağlı olarak fiyatlandırma yapılır. 

Özel strafor kesim siparişleriniz ve size özel fiyatlandırma için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlı ve kaliteli kesim straforlar için Meva Ambalaj en doğru adres.  

Strafor Ambalaj Fiyatları 

Strafor Ambalaj fiyatları sizin ihtiyacınıza özel hazırlanan eps kutuların ölçüsü ve adedine göre belirlenir. Size özel fiyat bilgisi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlı ve kaliteli kesim farkı ile gönül rahatlığı ile ürünlerinizi müşterilerinize teslim edebilirsiniz. Kırılabilecek, çizilebilecek, hasar görebilecek ürünleriniz için tam koruma sağlamak ve müşteri memnuniyeti kazanmak için ürünü hasarsız bir şekilde teslim etmeniz gerekir. Strafor kutular ile bu teslimatı gönül rahatlığı ile gerçekleştirebilirsiniz. 

Strafor Gerçekten Korur mu? 

Strafor köpük ürününüze uygun kesim yapıldığı için ürüne tam koruma sağlar. Köpük kutu koruması birden farklı sektöre ve birden çok ürüne hitap eder. Bu ürünler ile tam koruma sağlamak hem sizin hem de müşteriniz için gereklidir. Kırılabilecek, çizilebilecek, hasar görebilecek ürünleriniz için tam koruma sağlayacak strafor köpükleri tercih edebilirsiniz.  

Strafor Şİşe Koruma

250 ml Cam Şişe Strafor Kesim

250 ml Cam Şişe için strafor kesim yapıyoruz.

500 ml Cam Şişe Strafor Kesim

500 ml Cam Şişe için strafor kesim yapıyoruz.

750 ml Strafor Şişe Kesim

750 ml Cam Şişe için strafor kesim yapıyoruz.

1000 ml Strafor Şişe Kesim

1000ml Cam Şişe için strafor kesim yapıyoruz.

Strafor Teneke Koruma

1 LT Teneke Strafor Kesim

1 lt Teneke Kutu için strafor kesim yapıyoruz.

2 LT Teneke Strafor Kesim

2 lt Teneke Kutu için strafor kesim yapıyoruz.

3 LT Teneke Strafor Kesim

3 lt Teneke Kutu için strafor kesim yapıyoruz.

5 LT Teneke Strafor Kesim

5 lt Teneke Kutu için strafor kesim yapıyoruz.

Strafor Kavanoz Koruma

425 cc Kavanoz Strafor Kesim

425 cc kavanoz için strafor kesim yapıyoruz.

500 cc Kavanoz Strafor Kesim

500 cc kavanoz için strafor kesim yapıyoruz.

660 cc Kavanoz Strafor Kesim

660 cc kavanoz için strafor kesim yapıyoruz.

720 cc Kavanoz Strafor Kesim

720 cc kavanoz için strafor kesim yapıyoruz.

1000 cc Kavanoz Strafor Kesim

1000cc kavanoz için strafor kesim yapıyoruz.

Makİne Parçası Koruma

Plastİk Buz Aküsü, Jel buz aküsü