Strafor Kavanoz Koruyucu

Strafor Kavanozu Koruyucu Kutusu, Bal, Salça zeytin yağı  gibi farklı isimlerle de adlandırılan kavanoz koruma kutusudur. İçine koyacağınız sıvı yada katı ürünün kargoda taşınırken kırılmasını önlemektedir.. Müşterilerinize verdiğiniz değerin fark edilmesini sağlar. Strafor köpükten yapılan kavanoz koruma ürünümüz, strafordan imal edilmiş olup isterseniz bir adet, isterseniz de farklı adetlerde olabilmektedir. Resimler üzerinden de anlaşılacağı üzere, çoklu ambalaj koruma ürünlerimizde mevcuttur.

Straffor Kavanoz Fiyatları

Meva Ambalaj olarak Kavanoz Koruyucuları toptan satışı yapılmaktadır . Fiyatı Ençok etkiliyen adet sayısı ve Boyutlardır. En çok satılan kavanoz tipleri 660cc strafor koruyucu, 720cc strafor koruyucu ve 1000cc strafor koruyuculardır. Bunun yarısıra tekli ve 4 lü straffor koruyucu olaraktan üretilmektedir. Size özel tekliflerimiz için Bize Ulaşın

Strafor Kavanoz Üretimi

Meva Ambalaj 15 Yıldır Strafor Kutu Üretimi Yapmaktadır. Kavanozlar için özel olarak çizilmiş tasarımlarımızı CNC Makinamızda hassas bir şekilde kesilmektedir. Kavanozlarınız Strafor Köpük Kutusuna Tam Olarak Sığmaktadır. Strafor Kavanoz Koruyucuun içinde kesinlikle dış etkilerden korunmaktadır. Herhangi bir boşluk olmadıgından sallantılardan çok az etkilenmektedir. Ürettiğiniz ürünlerin sizin göz nurunuz olduğu bilinciyle hareket etmekteyiz.

Kavaozlarınız güvenle göndermek için strafor kullanımı en güvenli yöntemdir. Ürünlerinizi kargoya verin müşterilerinize sağlam bir şekilde teslim edilmektedir.

Meva Ambalaj

Strafor 425 cc Kavanoz Kesim

425 cc ürünleriniz için strafor kesim yapıyoruz.

Strafor 500 cc Kavanoz Kesim

500 cc ürünleriniz için strafor kesim yapıyoruz.

Strafor 660 cc Kavanoz Kesim

660 cc ürünleriniz için strafor kesim yapıyoruz.

Strafor 720 cc Kavanoz Kesim

720 cc ürünleriniz için strafor kesim yapıyoruz.

Strafor 1000 cc Kavanoz Kesim

1000cc ürünleriniz için strafor kesim yapıyoruz.

Ürünler